تبلیغات
مسجد حسینی شیراز
قاری مصری: شیراز شهری قرآنی و بسیار زیباست
«احمد شحات احمد سید» قاری مصری در مراسم افتتاحیه مسابقات، آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کرد.

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم، «احمد شحات احمد سید» قاری مصری در مراسم افتتاحیه مسابقات، آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کرد.
«احمد شحات احمد سید» در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری مسابقات گفت: شیراز شهری مقدس و بسیار زیباست و من افتخار می کنم که در این شهر قرآنی به تلاوت آیات وحی می پردازم.
قاری مصری افزود: در این شهر مقدس امام زادگان بسیار زیادی وجود دارند که رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرموده است شیراز پس از شهرهای مشهد و قم سومین حرم اهل بیت (ع) می باشد.
احمد شحات احمد سید اظهار داشت: قاریان قرآن کریم باید اخلاق قرآنی داشته باشند و در رفتار و کردار از آیات الهی الگو برداری نمایند و پیامبر گرامی اسلام (ص) را سر لوحه عمل،رفتار و کردار خود قرار دهند.
وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه گفت : مراسم افتتاحیه در سطح بسیار بالایی برگذار شد و بنده به نوبه خود از مسئولین برگزاری مسابقات تقدیر و تشکر می کنم.
احمد شحات احمد سید در پایان خاطر نشان کرد: من اولین بار است که به شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) سفر میکنم و بسیار تحت تأثیر فضای قرآنی و معنوی این شهر مقدس قرار گرفته ام.طبقه بندی: اخبار قرآنی،

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مسجد حسینی شیراز - قاری مصری: شیراز شهری قرآنی و بسیار زیباست می باشد.