تبلیغات
مسجد حسینی شیراز
بهترین كار فرهنگی فعالیت های قرآنی است
  بهترین كار فرهنگی فعالیت های قرآنی است


به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام سقاچی در جلسه هماهنگی كمیته تبلیغات كه با حضور مدیركل برگزار شد گفت: خوشبختانه در مجموعه شهرداری كارها به خوبی تقسیم شده و متولی امور مختلف مشخص گردیده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز گفت: اگر بخواهیم عطر قرآن و كلام وحی در این شهر گسترده شود باید دست به دست هم دهیم تا بتوانم فضای مناسب را برای برگزاری مسابقات فراهم كنیم.
سقاچی در آستانه فرا رسیدن مسابقات كشوری قرآن كریم گفت: ما از تمام ظرفیت های تبلیغاتی شهر استفاده میكنیم، كه طبق پیش بینی های انجام شده قرار است تبلیغات مناسبی بر روی بیلبوردها، تابلو های پیام نما، تلویزیون های شهری، اتوبوس ها، تاكسی ها و پل های هوایی نصب شود.
عضو كمیته تبلیغات مسابقات كشوری قرآن گفت: برنامه های متعددی برای اطلاع رسانی در ضمن مسابقات از جمله انجام تبلیغات بر روی 76 پل هوایی سطح شهر، نصب پوستر بر روی اتوبوس های درون شهری، نصب پوستر به قطعA5 در تاكسی ها، بیلبوردهای مزین به آیات قرآنی، پخش تبلیغات از تلویزیون های شهری و نصب پارچه نویس در مسیر مسابقات در نظر گرفته شده است.
سقاچی ابراز امیدواری كرد كه تا 25 بهمن ماه تمامی پل های هوایی، بیلبوردها و استندها مزین به آیات و اشعار قرآنی می شود كه تعدادی از این تابلوها به بركت این مسابقات برای همیشه و به طور دائم در سطح شهر باقی خواهد ماند.
سقاچی در پایان گفت: برای میزبانی بهتر این مسابقات تور های گردشگری به همراه محصولات فرهنگی بصورت رایگان در اختیار متسابقین قرار خواهد گرفت.
همچنین در این جلسه یار احمدی مدیر مركز قرآنی سازمان اوقاف كشور نیز گفت: توجه به درك بالا و خوب همكاران حوزه شهرداری از این مسابقات دستاورد انقلاب و یادگار امام است.
وی افزود این مسابقات اهداف بزرگی را دنبال می كند و نخبگان قرآنی را از سراسر نقاط ایران دور هم جمع می كند كه بایكدیگر به رقابت بپردازند و استعداد های قرآنی در سطح كشور شناخته شود و امید است كه استان فارس با میزبانی مناسب از این مسابقات بتوانددر ارتقاء فرهنگ قرآنی و معنوی مردم تاثیرگذار باشد.طبقه بندی: اخبار قرآنی،

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مسجد حسینی شیراز - بهترین كار فرهنگی فعالیت های قرآنی است می باشد.